MS Disain

toode(t) - 0,00

Cricut Smart šabloonvinüül 0,9 m

 

10,07 €
Tootekood: 2008847
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Cricut Smart Stencil šabloonvinüüliga tee hetkega kasvõi terve aktsentsein. Matti pole vaja, laadige lihtsalt oma kolmanda seeria Cricut lõikemasinasse, et saada täpsed lõiked, teravad värvijooned ja suurepärased tulemused maast laeni. Kleepuva aluspinnaga lihtsaks pealekandmiseks on see šabloonkile vastupidav, kuid eemaldatav ilma jääkideta. See töötab paljude värvirakendustega ja on piisavalt mitmekülgne nii kõverate kui ka lamedate pindade, sealhulgas seinte, puidu, klaasi, lõuendi ja muude pindade jaoks.

Üks šabloon mõõtudega kuni 33 cm x 0,9 m. Kasutamiseks koos Cricut Explore 3 ja Cricut Maker 3-ga (teiste lõikemasinatega on vaja lõikematti).

Omadused: töötab ilma lõikematita* – laadige ja lõigake! Looge puhtad jooned nii kumerale kui ka tasasele pinnale. Suurepärane seinte, klaasi, puidu ja lõuendi jaoks. Vastupidav, kuid eemaldatakse ilma jääkideta. Läbipaistev sinine lihtsaks joondamiseks. Töötab käsnpintslite, värvipintslite, rullvärvide ja pihustusvärvidega. Täpse ülekande jaoks kasutage koos Cricut Transfer Tape'iga.

*Cricut Explore® 3 ja Cricut Maker® 3 jaoks.