MS Disain

toode(t) - 0,00

Ostutingimused

 

MS Disaini e-poodi haldab Susilased OÜ ( reg nr: 12403157)

Kõik MS Disaini kodulehel olevad hinnad on eurodes ilma käibemaksuta. E-poes saad ostu sooritada kliendiks registreerimata. Kaup toimetatakse kohale Eesti piires.

Tellimuse vormistamine
Vali välja endale meeldiv toode, vajuta nupule “Lisa ostukorvi” ja toode lisatakse ostukorvi.

Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või tasuda ostu(de) eest.

Kauba eest tasumine

Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad lehekülje ülevalt "Soorita ost".
Vajutades “Soorita ost” avaneb hüpikaken, kus saate valida endale sobiva tarneviisi, valides rippmenüüst lähim Omniva, Itella Smartposti või DPD Pickup pakiautomaat, tuleb nõustuda  üld- ja tagasimaksmise tingimustega ning täita ära kontaktandmed.
Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Soorita ost”, mis asub hüpikakna alumisel serval.Peale nupule “Soorita ost” vajutamist kuvatakse Kohaletoimetamise info, vajutades "Tellimuse ülevaade" saate üle kontrollida oma tellitud toote(d) ja kontaktandmed. Pane tähele: kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

Kui soovid tellimuse tühistada ja ülekande tagastust, arvestatakse maha 3€ tagastamisele kuluva aja eest.
Seejärel vali endale sobiv makseviis, mille kaudu soovid tasuda, selleks vajutada panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.
Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik läbi Maksekeskuse (Swedbank, SEB Pank, Danske Bank, Krediidipank, LHV Pank, Nordea pank).
Peale klikkimist nupule “Maksa” suunatakse teid Maksekeskusesse. Kui tasud Maksekeskuse kaudu siis tuleb Maksekeskuses märkida linnuke kasti “Olen tutvunud ja nõustun tingimustega” ja vajutada vastava panga logole. Seejärel suunatakse panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

Kohaletoimetamine

Tellimus komplekteeritakse ja postitatakse 3 tööpäeva jooksul. Kui oled ühte tellimusse lisanud toote juures tellimise hetkel märgitud pikema tarneajaga või eeltellimuse tooted, komplekteeritakse ja postitatakse tellimus kõikide toodete saabumisel/ olemasolul, st. olemasolevaid tooteid eraldi välja ei saadeta.

Pakk toimetatakse kliendini Omniva, Itella SmartPosti või DPD Pickup vahendusel 3 - 4 tööpäeva jooksul, kui toote juures ei ole märgitud muud infot. Kampaaniate ajal on tarneaeg Eesti piires keskmiselt 7 tööpäeva. Kauba kohale jõudmisest soovitud pakiautomaati saadetakse paki saaja mobiitelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood. Kauba kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ja sisestada uksekood vastavalt pakiautomaadi puutetundliku ekraanil olevatele juhistele.

Kauba tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning vabas vormis tagastamisavaldus peab olema Susilased OÜ-le saadetud kirjalikult e-kirjana aadressil info@msdisain.ee 14 päeva jooksul. 
Ettemaks koos tarnekuluga tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 10 tööpäeva jooksul peale tagastatava kauba jõudmist Susilased OÜ-le.
  • Tagastamine toimub 14 päeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest, tarne- ja tagastamise kulud jäävad ostja kanda, juhul kui teile ei ole saadetud vale või kahjustatud toode.
  • Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud ning peab olema avamata originaalpakendis.
  • Personaliseeritud tooteid ei ole võimalik tagastada.

Lisainfo

Susilased OÜ jätab endale õiguse muuta e-poe sisu, hindu ja süsteeme.
Lisainfo toodete, tarne-, maksetingimuste või muu kohta võta ühendust e-kirja teel.
Susilased OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.


Kui tellimus on vormistatud, ei ole sellele tellimusele võimalik tooteid enam lisada.