MS Disain

toode(t) - 0,00

Hinnagarantii Cricut toodetele

 

Parima hinna garantiid saad kasutada enne ostu sooritamist. Kui plaanid soetada Cricut brändi tooteid ning leiad mõnest muust Eestis tegutsevast Cricut brändi edasimüüja veebi- või jaekauplusest sama toote soodsamalt, on Sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine.

- Parima hinna garantiid on võimalik taotleda vaid ostu eel.

- Hinnagarantii kehtib ainult registreeritud MS Disaini püsiklientidele.

- Hinnagarantii kehtib nii veebipoes, kui ka MS Disaini esinduskaupluses (avame peagi). Parima hinna garantii taotlemiseks ja hinnapakkumise saamiseks palume pöörduda meie poole e-kirja teel.

Cricut toodete konkureeriv edasimüüja peab olema Eestis registreeritud ja tegutsev juriidiline isik.

- Parima hinna garantii aluseks on identne, tootja poolt määratud tootekood (tootekood, artiklikood, mudelikood, EAN ribakood vms teine unikaalne kood, mis on omane ainult konkreetsele tootele). Juhul, kui tootekood ei ole välja toodud konkureerivas pakkumises või tekivad erimeelsused toote identifitseerimisel, võime täiendavalt paluda saata meile ka teisi, toote identsust kinnitavaid parameetreid nagu näiteks nimetus, mudel, seeria, välimus, komplektsus, spetsifikatsioon, müügipiirkond jms.

- Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Eeltellimisel ning lõppenud toodetele, kampaaniatele kõnesolev teenus ei laiene. 

- Võrreldav hind on toote müügihind sel ajahetkel, mil MS Disain kontrollib teise Cricut toodete edasimüüja pakkumist.

Parima hinna garantii kehtib üks kord iga toote/müügitehingu kohta.

- Parima hinna garantii ei laiene internetis leiduvatele pakkumistele s.h MS Disaini e-poes müüdavatele kaupadele (www.msdisain.ee), teiste edasimüüjate eripakkumistele, sooduskampaaniatele, piiratud koguses pakkumistele, näidistele, kliendi poolt tagastatud toodetele, kasutatud toodetele (tooted peavad olema uued ja originaalpakendis), järelmaksuga pakkumistele, kingitustele, hinnaeksimustele ja kupongiga pakkumistele.

- Parima hinna garantii tõenduseks on ainult Eestis tegutsevate edasimüüjate reklaamlehed, ajakirjanduses ilmunud reklaamid, hinnapakkumised, veebiaadress (URL) või muu seesugune aktsepteeritav tõendus.

- Parima hinna garantii kehtib kõikidele MS Disaini poolt müüdavatele Cricut brändi toodetele (teiste brändide toodetele parima hinna garantii ei laiene).

- Hinnagarantii taotluse läbivaatamisel lähtume ennekõike teise edasimüüja veebilehel kajastatud kauba kättesaadavuse ja kohaletoimetamise infost. Lõppenud toodetele teenus ei laiene.